TecDoc

logo-tecdoc
Hlavní myšlenkou zakladatelů bylo vytvořit jednu z největších databází náhradních dílů, což se úspěšně podařilo a společnost TecDoc připravila přelomový webový katalog, který do dnešní doby umožňuje vyhledávat náhradní díly on-line. Skrze databázi je možné v rámci trhu s volnými náhradními díly vyhledávat díly úplným údajům pro identifikaci přímo z databází spolupracujících výrobců pro osobní a užitková vozidla ve standardizované formě katalogu.

Jak jsem již zmínil, hlavní myšlenkou společnosti bylo vytvoření unikátní databáze náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Možná namítnete, že každý dodavatel zboží je schopen v dnešní době poskytovat on-line data. Nicméně v oboru náhradních dílů pro automobily není vše tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Spousta náhradních dílů je totiž použitelná pro více typů automobilů nejen v rámci jedné značky. A právě databáze dodavatele TecDoc je ceněná odběrateli pro tyto informace, které je schopen jejich on-line systém ověřovat v reálném čase, čímž vám ušetří stovky a možná i tisíce hodin práce.

On-line katalog TecDoc je komplexním produktem zahrnujícím více než 20 000 000 produktů v rámci zhruba 600 značek výrobců autodílů pro osobní i nákladní vozy a další doplňující technické informace. Je lokalizován do 29 jazyků včetně češtiny a je kompletně aktualizován každé 3 měsíce. Databáze katalogu TecDoc obsahuje přes 155 milionů vazeb mezi jednotlivými díly a typem vozidla.