Eshop s katalogem TecDoc

Jste prodejci autodílů a váš prodej stagnuje? Možná potřebujete inovační řešení v oblasti přehledného a dokonale funkčního e-shopu. Jsme společnost EParts Group s.r.o. a specializujeme se na provoz a vývoj e-shopu zaměřeného na co nejefektivnější manipulaci, prezentaci a maximální funkčnost v oblasti prodejeautodílů a autodoplňků.

 

Společnost EParts Group s.r.o. jsme založili v roce 2011, zprvu jsme implementovali rozhraní e-shopu v jednoduchém katalogu, avšak postupem času a v závislosti na potřebách dnešního trhu jsme katalog rozvíjeli ve funkcích a rozšiřovali možnosti využití. V tomto progresu pokračujeme po celou dobu našeho působení.

 

Komplexní řešení kvalitního e-shopu

Specializované rozhraní univerzálního e-shopu spravuje integrovaná data společnosti TecAlliance, konkrétně katalog TecDoc, který je světovou špičkou poskytovatelů dat pro aftermarket prodejcům autodílů. Výsledkem jsou nepřetržitě aktuální data. Samozřejmostí neustálého rozvoje e-shopu jsou reakce na požadavky a konkrétní potřeby našich klientů, se kterými velmi úzce spolupracujeme.

 

Univerzální e-shop se nejenže výborně osvědčil, ale v rukou našich klientů se stal žádaným nástrojem ekonomické prosperity jejich obchodní činnosti. Našimi spokojenými klienty jsou např. Sien Solution a.s. či NoPart s.r.o.

 

Detailně propracované funkce – záruka dobrého zákaznického servisu

Nabízíme vzájemné propojení informačních systémů a aktualizace až desíti mezinárodních dodavatelů a importérů a dalších pěti českých. Dále přehledné párování do jednotlivých sekcí katalogu a interního skladu, to vše v zobrazení dle zákazníkových preferencí, ať už dle ceny, dostupnosti či prémiových výrobců. Katalog samozřejmě obsahuje standardní funkce vyhledávání náhrad podle OE čísel, vyhledávání podle katalogového čísla, podle přesného čísla výrobce, PN TecDoc či interního čísla skladové karty. Samozřejmostí je funkce „použití ve vozidlech díky které je zákazník schopen dohledat použitelné díly na stejné auto pomocí dílu použitého i u jiného výrobce automobilu a to celé i zpětně“ a dokumenty k jednotlivým dílům. Rovněž jsme integrovali funkci pro servisy z řad společnosti TecRMI jako vyhledávání podle VIN, či montážní a servisní návody.

 

Přidanou hodnotou a zákazníky velmi vítanou pomůckou je vyhledávání pomocí slangových výrazů automechaniků, které si prodejci sami nastaví k vyhledávání.

 

Hlavní výhody pro naše zákazníky!

  • rychlé nasazení e-shopu
  • napojení na sklady dodavatelů
  • možnost exportu feedů pro srovnávače cen
  • možnost integrace vlastních řešení